Wojna w TOTALbet

Wojna to jedna z popularniejszych gier karcianych na świecie. Jest szybka, nie ma skomplikowanych zasad, dlatego wszyscy chętnie w nią grają. Nie kojarzy się z hazardem tak mocno jak poker, ale coraz chętniej sięgają po nią bukmacherzy, jak np. wojna w TOTALbet.

wojna totalbet

To nowość na polskim rynku – karciana wojna w TOTALbet. Co prawda, wcześniej już inny bukmacher, a mowa o STS, wprowadził zakłady na gry karciane BetGames, to rozgrywkę polskim graczom oferował wyłącznie w języku angielskim.

Wojna w TOTALbet “prowadzona” jest w języku polskim, dzięki czemu jest bardziej atrakcyjna dla osób, które chcą dokładnie rozumieć, co dzieje się na stole.

Rozgrywka polega na typowaniu wyniku w symulowanej grze karcianej między graczem a krupierem. Gracz może wytypować trzy wyniki rozgrywki: wygraną krupiera, remis lub wygraną gracza. Każde zdarzenie ma przypisany kurs bukmacherski. Największą wygraną w zakładach karcianej wojny TOTALbet daje remis. Kurs to aż 12!

Krupierzy, a właściwie krupierki, na bieżąco opowiadają przebieg gry, informują kiedy kończy się czas obstawiania.

Wojna w TotalBet – zasady

Rozgrywka rozpoczyna się w momencie pojawienia się kursów na zdarzenia, przed rozdaniem pierwszej karty. To czas na zawarcie zakładu w pierwszym etapie rozgrywki. Przed wyłożeniem pierwszej karty kursy zostają zamknięte. Następnie krupier wykłada jedną odkrytą kartę na polu gracza, a kursy na poszczególne zakłady zostają zaktualizowane i otwarte. Gracz może dokonywać obstawień do momentu zamknięcia zakładów przed wyłożeniem karty dla krupiera.

W karcianej wojnie w TOTALbet można obstawić:

 • zwycięstwo krupiera,
 • remis,
 • zwycięstwo gracza.

Zgodnie z zasadami wojny krupier wygrywa w momencie, gdy karta na polu Krupier ma wyższą rangę niż karta na polu Gracz. Zwycięstwo gracza oznacza, że karta na polu Gracz ma wyższą rangę niż ta na polu Krupier. Remis jest wtedy, gdy karty w polu Krupier i Gracz mają taką samą rangę.

Gra prowadzona jest za pomocą 6 tali kart po 52 karty w każdej talii. Karty rozkładane są oraz tasowane na wizji i umieszczane w maszynce do tasowania kart, skąd wyjmuje je krupier. Ranga kart jest następująca – od karty najsłabszej do najsilniejszej: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, J, Q, K, AS.

Wojna TOTALbet live – rundy zakładów

Pierwsza runda wnoszenia zakładów rozpoczyna się przed rozdaniem kart w ramach pierwszego etapu zakładów. Druga runda wnoszenia zakładów rozpoczyna się po wyłożeniu karty gracza w ramach drugiego etapu zakładów. Gdy na obu polach znajdują się odkryte karty zwycięża strona, która posiada kartę o wyższej randze. Zakłady wniesione w pierwszym etapie nie mają wpływu na zakłady w drugim etapie dlatego typujący mogą wnosić zakłady na ten sam wynik lub różne wyniki wielokrotnie. Po zakończeniu rozgrywki następuje rozliczenie zakładów i rozpoczyna się nowe rozdanie.

Kod bonusowy 2020 w TOTALbet

Każde kasyno oferuje swoim graczom różne bonusy i promocje, które działają, jak wpiszemy odpowiedni kod. Podobnie robią bukmacherzy. Mamy dla Was właśnie taki specjalny bonus na karcianą wojnę w TOTALbet. Wystarczy tylko podczas rejestracji wpisać w pole KOD PROMOCYJNY wpisać kod FREEBONUS, a także zaznaczyć opcję CHCĘ OTRZYMAĆ BONUS POWITALNY.

wojna totalbet kod bonusowy

Jak zdobyć aż 5055 zł na zakłady na wojnę w TOTALbet? Przeczytajcie, jakie bonusy otrzymacie po wpisaniu naszego kodu i jakie są warunki obrotu. Po rejestracji z kodem FREEBONUS gracz otrzyma:

 • 20 zł za rejestrację konta stałego,
 • 5 zł za udzielenie zgód marketingowych,
 • 5 zł za pierwszy depozyt,
 • 5 zł za pierwszy zakład z salda głównego,
 • 5 zł za pierwszy zakład na sporty wirtualne.
 • 15 zł darmowy zakład bez depozytu 
 • do 5000 zł bonusu od wpłaty (podwajany jest pierwszy depozyt do wysokości 5000 zł, czyli wpłacasz 5 tys. zł – otrzymujesz dodatkowo 5 tys. zł, wpłacasz 100 zł – otrzymujesz dodatkowo 100 zł)

Darmowy zakład 15 zł bez depozytu

Ten freebet (darmowy zakład) to określona kwota, jaką otrzymujemy na start od bukmachera. Możesz postawić zakład, przegrać go, a nie tracisz pieniędzy, bo nie musiałeś ich wpłacać, gdyż otrzymałeś je od bukmachera. Jeśli wygrasz nie musisz obracać kwoty bonusu ani obstawiać dalej. Możesz od razu wyciągnąć wygraną kwotę z zakładu.

Dodatkowe freebety

Oprócz przyznawanego z naszym kodem FREEBONUS darmowego zakład w wysokości 15 zł możesz otrzymać 5 innych freebetów. Łącznie można zyskać nawet 45 zł. Bonusy dostępne są w zakładce MOJE KONTO ⇒ FREEBETY. Aby aktywować wystarczy postawić dowolny zakład pojedynczy lub wielokrotny z min. kursem 2.0. Bonusy te nie wymagają obrotu, można je więc od razu wypłacić.

Bonus 100 proc. od pierwszej wpłaty

Bonus na start to dodatkowo 100% pierwszej do kwoty 5000 zł. Aby otrzymać bonus musisz zaznaczyć taką opcję w pierwszym kroku rejestracji (opcja CHCĘ OTRZYMAĆ BONUS POWITALNY) oraz wpłacić co najmniej 10 zł. Przy tym bonusie wymagany jest obrót. Po dokonaniu depozytu postaw kupon z trzema, czterema lub więcej zdarzeniami z kursem minimalnym każdego z nich 1.25. Aktywuje to bonus w wariancie 5×3 lub 4×4. Jednokrotny obrót depozytem uwolni 25 proc. lub 20 proc. bonusu. Np. obrót przy wpłacie 5000 zł (wersja 4×4) – uwalnia 1250 zł. Kwoty trafiają na saldo główne i można je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Obracaj depozytem aż do uzyskania dodatkowych środków w wysokości 100 proc. pierwszego depozytu.

Warunki kodu bonusowego

Aby otrzymać wyżej wymienione kwoty należy dokonać zakładów według określonych w regulaminie TOTALbet warunków obrotu:

Rodzaj bonusu FREEBONUS
Freebet bez depozytu 15 PLNaktywacja 1x bonus, SOLO/AKO, min. kurs 2.0
Freebety za rejestrację 20+20 (5×4) PLNaktywacja 1x bonus, SOLO/AKO, min. kurs 2.0
Bonus od wpłaty 5000 PLNobrót 4x lub 3x bonus, AKO, min. kurs pojedynczy 1.25
Czas na obrót60-90 dni

Rejestracja w TOTALbet

totalbet rejestracja

Rejestracja w TOTALbet nie jest skomplikowana. W pierwszym kroku gracz musi wypełnić krótki formularz, ale co ważne, już w nim musi wpisać kod FREEBONUS oraz zaznaczyć opcję CHCĘ OTRZYMAĆ BONUS POWITALNY. Jakie dane należy wpisać w formularz?

 • nazwa użytkownika,
 • imię,
 • nazwisko,
 • e-mail,
 • kraj,
 • hasło /potwierdzenie hasła,
 • PESEL,
 • pytanie bezpieczeństwa i odpowiedź,
 • data urodzenia
 • kod promocyjny FREEBONUS

Następnie w sekcji zgody zaznaczyć odpowiednie oświadczenia – o pełnoletności, zapoznaniu się z regulaminem zakładów i polityką prywatności. Wyrażenie zgód marketingowych jest dobrowolne, ale jest jednym z wymogów otrzymania pełnej wartości bonusu.

W kolejnym kroku gracz powinien przejść na swoją stronę profilowa z danymi (znajdziesz tam m. in. informację o wpłacie, wypłacie, kuponach, bonusach czy limitach na grę). Do pozytywnej weryfikacji konta stałego potrzebne jest m. in. zdjęcie Twojego dowodu i nr konta bankowego. Kliknij w zakładkę MOJE KONTO i dodaj brakujące elementy rejestracji. Następnie poczekać na weryfikację TOTALbet. Pełna rejestracja konta stałego jest jednym z warunków uzyskania pełnego bonusu TOTALbet, a także jest konieczna, aby dokonywać wypłat z konta gracza.

FAQ

👉 Jaki jest minimalny depozyt w TOTALBet? 

Minimalna wpłata to 1 zł.

👉 Jak otrzymać darmowy zakład (freebet)?

Zarejestruj się przez link, który znajduje się na górze naszej strony i w polu KOD PROMOCYJNY wpisz FREEBONUS. Aby otrzymać freebet musisz przejść pełną rejestrację.

👉 Jak sprawdzić warunki obrotu bonusem?

Należy wejść w zakładkę Moje konto – Bonusy. Tam znajduje się wskaźnik, który pokazuje ile zostało do obrotu bonusem.