Stunning Hot to odpowiedź na jeden z najpopularniejszych automatów do gry online, a mianowicie Sizzling Hot. Sprawdźmy czy jest równie atrakcyjny.

Dodajmy najpierw, że na obu slotach zagrasz na naszej stronie za darmo bez rejestracji. Niestety gra za prawdziwe pieniądze jest w naszym kraju nielegalna, a kasyna, które oferują gry online są zablokowane dla użytkowników z Polski.

stunning hot onlineMaszyna Stunning Hot online została stworzona przez BF Games. Posiada 5 bębnów, 5 linii wygrywających i 5-wymiarowy system wypłat. Najniższa stawka to 0,05, a najwyższa to 50. Po obu stronach przycisku “spin” znajduje się przycisk “zakład maksymalny” i “automatyczny start”. Możemy też skorzystać z ikonki informacji, gdzie znajdziemy opis gry i tabelę wypłat.

Ten automat do gry posiada różne motywy ognia, “pali się” zarówno tło – widać ziejące ogniem smoki, jak i symbole na slocie – m. in. gorące siódemki. Ale reszta nie jest już tak egzotyczna. Na bębnach mamy klasyczne symbole owoców – cytryny, pomarańcze, śliwki, arbuzy, wiśnie i winogrona, a także gwiazdki i wspomniane siódemki.

Wygrywamy dzięki ułożeniu jednego z tych symboli w liczbie 5. Najlepiej płatne są siódemki, ich wartość to 25000. Następnie ​​mamy złote gwiazdy na czerwonym kole, pomarańcze i winogrona (2500). Potem są wiśnie, ​​śliwki, arbuzy i cytryny (1000).

stunning hot tabelaTo co wyróżnia klasyczne automaty do gry to prostota. Także i tu nie znajdziemy funkcji bonusowych czy darmowych kręceń. Mamy jednak dwa udogodnienia, które mogą powiększyć nasze wygrane – scatter i gamble.

Symbolem scatter jest złota gwiazda. Pojawienie się trzech takich symboli na bębnach tworzy kombinację wygrywającą.

Dzięki opcji gamble możemy po ułożeniu kombinacji wygrywającej zwiększyć swoją wygraną wybierając jeden z dwóch kolorów – czerwony lub czarny. Jeśli pod zakrytą kartą znajdzie się wybrany przez Ciebie kolor podwoisz wygrane, ale jeśli się pomylisz, stracisz kwotę zakładu. 

Duży plus za klimat. Zarówno grafika, jak i dźwięk nawiązują do klasycznych automatów barowych. I choć widać, że symbole są bardziej dopracowane (np. płoną podczas trafienia kombinacji) wciąż można się poczuć jak 20 lat temu. Obok Sizzling Hot, Ultra Hot czy Hot 777 mamy więc kolejny gorący slot online!

Oprogramowanie BF GamesDarmowe kręceniaNie
Liczba bębnów5Opcja gambleTak
Linie wypłat5Mnożnik wygranejTak
Symbol wildNieGra bonusowaNie
Symbol scatterTakJackpotNie
Auto-graTakKumulacja progresywnaNie

Gorące gry od BF Games

stunning 27 online za darmoBF Games przygotował jeszcze dwie odmiany automatu do gry Stunning Hot online, a mianowicie Stunning Hot 27 i Stunning Hot 20 Deluxe.

Slot z magiczną liczbą 27 to nic innego jak wersja rozszerzona do 27 linii wygrywających. Mamy trzy bębny, a wśród symboli: siódemki, dzwonki, gwiazdki, BAR i złotą koronę, a także klasyczne owoce – wiśnie, śliwki i winogrona.

Od Stunning Hot wyróżnia go nieco inna grafika, bardziej łagodna, już bez smoków, a z kolorowymi symbolami w tle. Bębny są natomiast białe, a nie czarne, co nadaje tej

stunning hot 20 deluxe onlinemaszynie subtelności. Melodia podczas gry też jest delikatniejsza.

Najlepiej płatne są czerwone siódemki (wartość 750 za ułożenie trzech), następnie korona (200), BAR (150 za trzy), i kolejno srebrne gwiazdki i dzwonek (120) oraz cytryny, śliwki, wiśnie i winogrona (15). Jeżeli uda nam się trafić dziewięć takich samych symboli za jednym razem nasza wygrana zostanie pomnożona x3.

Kolejną grą jest Stunning Hot 20 Deluxe. Posiada 5 bębnów i 20 linii wygrywających. Graficznie przypomina Stunning Hot – ma te same symbole, kolor bębnów i podobne tło. Zamiast smoków ziejących ogniem mamy tu sztabki złota. W zasadzie różni się tu jedynie liczba zwycięskich linii i symbolu scatter, który gdy znajdzie się w kombinacji x3 daje nam 20 darmowych spinów.

Sizzling Hot online

Śmiało można powiedzieć, że Stunning Hot online jest bardzo podobny do Sizzling Hot. Te same symbole kręcące się na 5 bębnach z 5 liniami wypłat.

Wygrywamy tak samo – po ułożeniu 5 identycznych symboli na jednej linii. Najwyższą wygraną zgarniemy gdy trafimy czerwone siódemki. Z kolei gwiazdka to symbol scatter. Ułożenie minimum trzech takich symboli w dowolnym miejscu na bębnach daje nam wygraną.

Po ułożęniu zwycięskiej kombinacji mamy też możliwość podwoić swoją wygraną dzięki funkcji gamble. Musimy wybrać między czarną a czerwoną kartą. Trafienie w dobry kolor da nam większą wygraną, natomiast zły wybór wiąże się z przegraną ostatniego zakłądu.

W Sizzling Hot online zagrasz za darmo bez rejestracji na naszej stronie. Możesz więc wypróbować obu automatów i sprawdzić, na którym gra Ci się lepiej. Poznaj też metody gry, które powodują większe wygrane.

Zajrzyj też na GameTwist. Przejdź do tego legalnego i darmowego kasyna online i zagraj automatach, których jest tu ponad 300. Wszystko zupełnie bezpłatnie. Grasz bowiem dzięki wirtualnej monecie – twistom. Zarejestruj się na GameTwist przez nasz link – czeka na Ciebie aż 5000 twistów na dobry początek.

Stunning Hot online
4.6 (92.86%) 14 votes