Od dekady śledzimy rynek gier hazardowych i przemysł igamingowy w Polsce i na świecie. Kilka lat temu postanowiliśmy założyć stronę internetową. Znajdziecie tutaj najważniejsze informacje na temat prawa w Polsce, działania legalnych kasyn online oraz wskazówki, jak grać na automatach czy w gry kasynowe oraz recenzje gier. Szukamy dla Was nowych, legalnych stron, na których możecie zagrać i atrakcyjnych kodów bonusowych do kasyn online.

Kim jesteśmy?

Grupą pasjonatów. Po prostu lubimy to, o czym piszemy. Każdy z nas specjalizuje się w innej dziedzinie.

Autorzy

Tworzymy trzyosobowy zespół redakcyjny. Wspomagają nas graficy i programiści.

  • Justyna – Autorka artykułów na temat branży hazardowej i recenzentka gier. Wielbicielka filmów o hazardzie i kasynach, nie tylko tych z Jamesem Bondem w roli głównej. W kasynach najchętniej gra w ruletkę. Prywatnie zapalona amatorka kajakarstwa.
  • Anita – Autorka poradników i artykułów. Na bieżąco śledzi zmiany w prawie dotyczącym branży hazardowej. W wolnych chwilach interesuje się cyberbezpieczeństwem. Miłośniczka wszelkich gier karcianych.
  • Marcin – Recenzent gier i autor artykułów na temat branży igamingowej. Amator jednorękich bandytów i gier slotowych. Prywatnie miłośnik gadżetów i nowinek technologicznych.