Prawie każde kręcenie to wygrana. Nic dziwnego, skoro automat Mega Joker online ma aż 40 linii ub rundę bonusową z 3 dodatkowymi bębnami, a co za tym idzie mnóstwo kombinacji wygrywających. Mega Joker posiada dwie wersje gry – od Novomatica i NetEnt. My skupimy się głównie na tej pierwszej, bardziej popularnej, ale wspomnimy też o drugiej, która również jest chętnie wybierana przez graczy. 

Mega Joker ma 5 bębnów i 40 linii wygrywających. Ta maszyna do gry posiada symbole siódemek i owoców jak śliwka, gruszka, cytryna czy arbuz oraz wild i scatter.

Mega Joker funkcja gambleNajmniej płatne są symbole wiśni, śliwki, cytryny i pomarańczy. Wyższy mnożnik posiadają arbuzy i winogrona, a najlepiej płatne są gruszki i truskawki. Jeszcze lepiej jest trafić trzy siódemki, a najlepiej jokera i gwiazdę. Joker jest symbolem wild i zastępując inne symbole ułatwia ułożenie kombinacji wygrywającej. Co więcej trzy jokery podwajają stawkę z wygranej w danej rundzie, cztery mnożą ją razy 5, a pięć aż 40 razy. Z kolei złota gwiazda (Mega Joker) to scatter. Jeśli ułożysz 5 symboli gwiazdy na jednej linii Twoja stawka zostanie pomnożona 400 razy.

Możesz też skorzystać z opcji gamble. Jeśli ułożysz kombinację wygrywającą i klikniesz w przycisk gamble na ekranie Twojego komputera czy telefonu pojawi się jedna zakryta karta i dwa kolory do wyboru – czarny i czerwony. Klikając w jeden wybierasz kolor. Następnie karta zostanie odkryta. Jeśli będzie tego samego koloru jaki wybrałeś Twoja wygrana z ostatniej rundy zostanie podwojona. W przypadku gdy kolor będzie inny niestety tracisz to co udało Ci się przed chwilą wygrać.

Oprogramowanie NovomaticDarmowe kręceniaNie
Liczba bębnów5Opcja gambleTak
Linie wypłat40Mnożnik wygranejTak
Symbol wildTakGra bonusowaTak
Symbol scatterTakJackpotNie
Auto-graTakKumulacja progresywnaNie

Mega Joker od NetEnt

Mega Joker gra onlineMega Joker wyprodukowany przez firmę NetEnt mocno różni się od opisanej wersji. Przede wszystkim ma 5 linii wygrywających i dwa zestawy trzech bębnów – na górze i na dole. Można rozbić na nim progresywnego jackpota.

Ta wersja gry również posiada symbole owoców, siódemek i Jokera. Najlepiej płatny jest oczywiście kolorowy błazen, następnie skrzynia pełna klejnotów, dzwonki, siódemki, a potem kolejno różne rodzaje owoców. Standardowa opcja to slot 3-bębnowy. Możesz jednak aktywować tryb Supermater. Wtedy to do gry wchodzą 3 bębny u góry ekranu. 

Jeśli postawisz zakład większy niż 10 żetonów, wygrane automatycznie zostaną przeniesione do Supermetera. Możesz dzięki temu skorzystać z tajemniczej rundy z wysokimi wygranymi, chyba że zdecydujesz zatrzymać wygrane środki.

Aby rozbić jackpota musisz ułożyć w jednej linii trzy symbole Jokera i grać za max. stawkę. Dotyczy to tylko dolnych bębnów, w trybie Supermater nie można wygrać jackpota, jednak gdy trafisz tam trzy symbole jokera otrzymasz najwyższą po jackpocie wygraną. W dodatkowym trybie czekają na Ciebie także ekstra nagrody.

Oprogramowanie NetEntDarmowe kręceniaNie
Liczba bębnów6Opcja gambleNie
Linie wypłat5Mnożnik wygranejNie
Symbol wildTakGra bonusowaTak
Symbol scatterTakJackpotTak
Auto-graTakKumulacja progresywnaTak

Gry automaty z jokerem

Joker to jeden z ulubionych symboli miłośników slotów hazardowych. Oprócz owoców, siódemek, gwiazdek i dzwonków to najczęściej pojawiający się symbol. Każdy joker jest oczywiście twarzą danego automatu. Smilling Joker od Apollo Games to wesoły błazen w czapeczce. Jolly Joker to przerażający klaun z szyderczym uśmiechem. Mamy też Jokera żołnierza w Joker Area, wesołka z Fire Joker czy szalonego złoczyńcę z The Dark Joker Rizes. Oczywiście jest też kolorowy joker z jednorękiego bandyty Mega Joker.

Jak widać wybór jest duży. Nie we wszystkie maszyny zagramy jednak online. Na naszej stronie, na górze artykułu znajdziesz darmową grę od firmy NetEnt – raczej niedostępną w internecie. Oczywiście za darmo. Jeśli masz ochotę na inne automaty z jokerem w roli głównej to znajdziesz ich kilka na stronie kasyna GameTwist. Joker Wild, Joker Casino, Jumping Jokers czy Mega Joker od Novomatica to tylko niektóre dostępne tam sloty. Aby rozpocząć swoją przygodę z wesołymi klaunami wystarczy bezpłatnie się zarejestrować. Jeśli dokonasz rejestracji na GameTwist przez naszą stronę otrzymasz na start do 70 000 twistów, czyli wirtualnych żetonów, które pozwolą Ci na długą grę.

Mega Joker
83 / 100 Ocena
Wypłacalność
Dostępność
Wygrane
Bonus

Mega Joker online
4.6 (92.5%) 16 votes