Mega Joker online

⚠️ PONIŻSZA GRA TO WERSJA DEMO. NIE WYGRASZ PIENIĘDZY ANI NAGRODY RZECZOWEJ! MIŁEJ ZABAWY!

Prawie każde kręcenie to wygrana. Nic dziwnego, skoro automat Mega Joker online ma aż 40 linii ub rundę bonusową z 3 dodatkowymi bębnami, a co za tym idzie mnóstwo kombinacji wygrywających. Gry typy jednoręki bandyta, jak Mega Joker, to klasyka gatunku. Mega Joker posiada dwie wersje gry – od Novomatica i NetEnt. Na naszej stronie zagrasz w tę drugą wersję, ale przybliżymy także slot od Novomatica.

Mega Joker online od Novomatic

Mega Joker ma 5 bębnów i 40 linii wygrywających. Ta maszyna do gry posiada symbole siódemek i owoców jak śliwka, gruszka, cytryna czy arbuz oraz wild i scatter.

mega joker gamble

Najmniej płatne są symbole wiśni, śliwki, cytryny i pomarańczy. Wyższy mnożnik posiadają arbuzy i winogrona, a najlepiej płatne są gruszki i truskawki. Jeszcze lepiej jest trafić trzy siódemki, a najlepiej jokera i gwiazdę. Joker jest symbolem wild i zastępując inne symbole ułatwia ułożenie kombinacji wygrywającej. Co więcej trzy jokery podwajają stawkę z wygranej w danej rundzie, cztery mnożą ją razy 5, a pięć aż 40 razy. Z kolei złota gwiazda (Mega Joker) to scatter. Jeśli ułożysz 5 symboli gwiazdy na jednej linii Twoja stawka zostanie pomnożona 400 razy.

🎰🃏 OprogramowanieNovomatic
🎰🍉 Liczba bębnów5
🎰🍋 Linie wypłat40
🎰🍊 Symbol wildTak
🎰🍇 Symbol scatterTak
🎰🍒 Auto-graTak
Mega Joker online od Novomatic – informacje o grze

Możesz też skorzystać z opcji gamble. Jeśli ułożysz kombinację wygrywającą i klikniesz w przycisk gamble na ekranie Twojego komputera czy telefonu pojawi się jedna zakryta karta i dwa kolory do wyboru – czarny i czerwony. Klikając w jeden wybierasz kolor. Następnie karta zostanie odkryta. Jeśli będzie tego samego koloru jaki wybrałeś Twoja wygrana z ostatniej rundy zostanie podwojona. W przypadku gdy kolor będzie inny niestety tracisz to co udało Ci się przed chwilą wygrać.

🎰🃏 Darmowe kręceniaNie
🎰🍇 Opcja gambleTak
🎰🍒 Mnożnik wygranejTak
🎰🍊 Gra bonusowaTak
🎰🍋 JackpotNie
🎰🍉 Kumulacja progresywnaNie
Mega Joker online od Novomatic – informacje o grze

Mega Joker online od NetEnt

mega joke gra online netent

Slot Mega Joker wyprodukowany przez firmę NetEnt mocno różni się od opisanej wersji. Przede wszystkim ma 5 linii wygrywających i dwa zestawy trzech bębnów – na górze i na dole. Można rozbić na nim progresywnego jackpota.

Ta wersja gry również posiada symbole owoców, siódemek i Jokera. Najlepiej płatny jest oczywiście kolorowy błazen, następnie skrzynia pełna klejnotów, dzwonki, siódemki, a potem kolejno różne rodzaje owoców. Standardowa opcja to slot 3-bębnowy. Możesz jednak aktywować tryb Supermater. Wtedy to do gry wchodzą 3 bębny u góry ekranu.

🎰🃏 OprogramowanieNetEnt
🎰🍉 Liczba bębnów6
🎰🍋 Linie wypłat5
🎰🍊Symbol wildTak
🎰🍒 Symbol scatterTak
🎰🍇 Auto-graTak
Mega Joker online od NetEnt – informacje o grze

Jeśli postawisz zakład większy niż 10 żetonów, wygrane automatycznie zostaną przeniesione do Supermetera. Możesz dzięki temu skorzystać z tajemniczej rundy z wysokimi wygranymi, chyba że zdecydujesz zatrzymać wygrane środki.

Aby rozbić jackpota musisz ułożyć w jednej linii trzy symbole Jokera i grać za max. stawkę. Dotyczy to tylko dolnych bębnów, w trybie Supermater nie można wygrać jackpota, jednak gdy trafisz tam trzy symbole jokera otrzymasz najwyższą po jackpocie wygraną. W dodatkowym trybie czekają na Ciebie także ekstra nagrody.

🎰🃏Darmowe kręceniaNie
🎰🍇 Opcja gambleNie
🎰🍒 Mnożnik wygranejNie
🎰🍊 Gra bonusowaTak
🎰🍋 JackpotTak
🎰🍉 Kumulacja progresywnaTak
Mega Joker online od NetEnt – informacje o grze

Automaty typu Mega Joker za darmo

Joker to jeden z ulubionych symboli miłośników slotów hazardowych. Oprócz owoców, siódemek, gwiazdek i dzwonków to najczęściej pojawiający się symbol. Każdy joker jest oczywiście twarzą danego automatu. Smilling Joker od Apollo Games to wesoły błazen w czapeczce. Jolly Joker to przerażający klaun z szyderczym uśmiechem. Mamy też Jokera żołnierza w Joker Area, wesołka z Fire Joker czy szalonego złoczyńcę z The Dark Joker Rizes. Oczywiście jest też kolorowy joker z jednorękiego bandyty Mega Joker.

Jak widać wybór jest duży. Nie we wszystkie maszyny zagramy jednak online. Na naszej stronie, na górze artykułu znajdziesz darmową grę od firmy NetEnt, Oczywiście za darmo. Natomiast w zakładce GRY HAZARDOWE ONLINE znajdziesz jeszcze kilka jokerowych slotów.

Jokery w darmowym kasynie Mojjackpot.pl

Podobne sloty znajdziecie w darmowym kasynie online Mojjackpot.pl. Są to m.in. Miss Joker czy 100 Hot Jokers. Z naszym kodem JACKPOTVIP otrzymacie aż 3,5 mln darmowych żetonów. Warto skorzystać z tej szansy i wypróbować ponad setkę automatów.

FAQ

🎰🃏Jakie gry online są podobne do Mega Jokera?

Mega Joker online to klasyka przeniesiona z automatu do internetu. Na naszej stronie, w zakładce GRY HAZARDOWE ONLINE, znajdziesz m.in. Jackpot6000 online czy Joker 81. Także w darmowym kasynie Mojjackpot.pl są gry podobne do Mega Joker, np. Miss Joker czy 100 Hot Jokers. A z naszym kodem bonusowym JACKPOTVIP otrzymacie aż 3,5 miliona darmowych żetonów na start. To bardzo dużo i z pewnością wystarczy, aby wypróbować wiele jokerowych automatów!

🎰🃏Gdzie można zagrać w Mega Jokera na pieniądze?

Automat Mega Joker jest dostępny w zagranicznych kasynach online, ale na mocy nowelizacji ustawy hazardowej, nie mogą one prowadzić obecnie działalności w polskim Internecie. Niestety slot ten nie jest dostępny w jedynym legalnym kasynie internetowym w Polsce, Total Casino (możemy tam znaleźć podobny slot – Joker Strike). Nie zagramy więc legalnie w Mega Jokera online za prawdziwe pieniądze.

🎰🃏Gdzie można zagrać w Mega Joker online za darmo?

Mega Joker online, dostępny na naszej stronie, to niesamowity slot od NetEnt, charakteryzujący się dwoma zestawami bębnów. Ma ona więcej linii płatności. W darmowym kasynie online Mojjackpot.pl znajdziesz podobne sloty. Za samą rejestrację w Mojjackpot.pl otrzymasz 150 tysięcy darmowych żetonów na start! Natomiast rejestrując się przez link na górze tego artykułu, a następnie wpisując kod JACKPOTVIP dostaniesz dodatkowo 3,25 milionów kredytów.

🎰🃏Jaki wskaźnik RTP ma automat Mega Joker?

Mega Joker od NetEnt – według informacji producenta – ma RTP na poziomie 99 proc. Natomiast wersja od Novomatica na poziomie 96 proc.

Comments are closed here.