Husaria – automat online

Husaria online, nowa gra od firmy Promatic Games, to powrót do czasów, gdy polska kawaleria święciła triumfy. Ten automat do gry online posiada 5 bębnów i 5 linii wygrywających. Współczynnik wygranej na maszynie Husaria wynosi z kolei prawie 97%, a więc tyle co popularny hot spot Sizzling Hot czy Ultra Hot.

Odbierz blisko 3,5 mln darmowych żetonów z naszym kodem i zagraj w Husarię na Mojjackpot.pl:

Zasady gry Hussars (Husaria)

Jak na prawdziwych kawalerzystów przystało w grze znajdziemy historyczne symbole szabli, tarczy, hełmu, zbroi, flagi, strzelby, lancy, konia i oczywiście “skrzydlatego” jeźdźcy. Ten ostatni jest również symbolem wild. Zastępuje on wszystkie inne znaki, rozszerza się na bębnach i uruchamia dwa darmowe obroty.

Husaria online automat do gry

Wartość żetonów wynosi od 0.01 do 10. Klikając w przycisk max bet automatycznie uruchomisz najwyższą stawkę, czyli właśnie €10.

Informacje o grze Hussars online

Co ciekawe, linie wygrywające liczą się zarówno od lewej do prawej strony, jak i od prawej do lewej. Najlepiej płatnym symbolem jest flaga. Za ułożenie pięciu jej znaków w jednej linii można zgarnąć 20 tys. żetonów, za cztery 5 tys., a za pięć 20 tys. Kolejne wartościowe znaki to szabla (8 tys. za ułożenie pięciu symboli), koń i hełm (po 4 tysiące). Najmniej przypada za lancę i strzelbę (po 2 tysiące).

🎰🐴🇵🇱 OprogramowaniePromatic Games
🎰🐴🇵🇱 Liczba bębnów5
🎰🐴🇵🇱 Linie wypłat5
🎰🐴🇵🇱 Symbol wildTak
🎰🐴🇵🇱 Symbol scatterNie
🎰🐴🇵🇱 Auto-graTak
Husaria (Hussars) online – informacje o grze

W grze Hussars występuje także opcja gamble. Jeśli ułożysz zwycięską kombinację możesz podwoić swoją wygraną. W miejscu przycisku “Play” pojawi się napis “Take” i “Gamble”. Jeśli klikniesz w pierwszą opcję zgarniasz wygraną, jeśli w drugą to grasz o więcej. Teraz na ekranie tej maszyny online pojawi się huzar i dwóch żołnierzy. Ty decydujesz którego z nich ma pokonać. Jeśli dobrze wybierzesz i wybrany wojownik okaże się wrogiem Twoja wygrana się podwoi. Jeśli jednak wybierzesz źle, przegrywasz ostatnią wygraną. Maksymalnie dzięki opcji gamble możesz wygrać €100. Możesz również skorzystać jednorazowo z opcji i zmniejszyć wartość stawki o połowę. Dzięki temu w przy wybraniu złej strony, możesz mniej stracić.

🎰🐴🇵🇱 Darmowe kręceniaTak
🎰🐴🇵🇱 Opcja gambleTak
🎰🐴🇵🇱 Mnożnik wygranejNie
🎰🐴🇵🇱 Gra bonusowaNie
🎰🐴🇵🇱 JackpotNie
🎰🐴🇵🇱 Kumulacja progresywnaNie
Husaria (Hussars) online – informacje o grze

Husaria – automat do gry online

Husaria – automat online to świetna gra dla miłośników historii i militariów. Nie jest ona przekombinowana, dlatego oprócz symbolu wild nie znajdziemy tu ekstra bonusów czy specjalnych mnożników. Jednak to właśnie jest w niej interesujące. Prostota a zarazem nawiązania do historycznych bitew toczonych przez polskich kawalerzystów nadają temu automatowi powagi. Brak spektakularnych funkcji nie oznacza jednak, że nie można dzięki niej sięgnąć po wysokie wygrane. W Husarii mamy bardzo wysoki współczynnik RTP, opcję gamble i linie wygrywające liczone od obu stron.

Hussars - opcja gamble

Warto zwrócić jeszcze uwagę na efekty dźwiękowe i wizualne. Huzarzy jadący na koniach dopracowani są w najmniejszym szczególe a w tle automatu widać pole walki, poległych na nim wojowników oraz zbierające się nad nimi chmury. Niepokojąca muzyka z okrzykami żołnierzy, tupotem galopujących koni i odgłosami walki na szable przywraca historie o największych bitwach polskich kawalerzystów.

Husaria dostępna jest online w legalnym kasynie internetowym Mojjackpot.pl. Gra hazardowa jest aktywna w wersji darmowej oraz na pieniądze. Wśród maszyn od Promatic Games, oprócz Husarii warty polecenia jest także automat Pudzianator. To gra firmowana postacią Mariusza Pudzianowskiego – światowej sławy strongmana. Jest tu aż 27 linii wygrywających, symbol wild i scatter oraz specjalne bonusy – Big Win, Huge Win i Mega Win. Dodatkowo można zgarnąć nawet 400 darmowych spinów.

FAQ

🎰🐴🇵🇱 Gdzie można zagrać w grę Husaria (Hussars) online za darmo?

Automat Husaria jest w darmowym kasynie online – Mojjackot.pl. Z naszym 💰 kodem bonusowym JACKPOTVIP  w kasynie Mojjackpot.pl otrzymacie aż 3,5 miliona darmowych żetonów na start.

🎰🐴🇵🇱 Ile bębnów i lini wygrywających posiada automat Husaria online?

Automat Husaria (Hussars) online składa się z 5 bębnów i 5 linii wygrywających. Posiada także symbol wild.

🎰🐴🇵🇱 Jaka jest wypłacalność (współczynnik RTP) gry Husaria online?

Wypłacalność gry Husaria online jest dość wysoka. RTP (Return To Player), czyli zwrot dla gracza wynosi, 96,48 proc.

🎰🐴🇵🇱 Jaki jest kod promocyjny na darmowe żetony na grę Husaria online?

Automat Husaria (Hussars) online dostępny jest w darmowym kasynie online Mojjackpot.pl. Jeśli jeszcze nie grałeś w ten hitowy slot Promatic Games, rejestrując się przez nasz link na górze tego artykułu, a następnie wpisując kod JACKPOTVIP, dostaniesz dodatkowo 3,25 milionów kredytów.

🎰🐴🇵🇱 Kto jest producentem gry Husaria online?

Producentem slotu Husaria online jest polska firma Promatic Games, specjalizująca się w produkcji gier slotowych oraz automatów do gier.