Masz w sobie duszę podróżnika? Chciałbyś przenieść się do starożytnego Egiptu? Dzięki automacie do gry Book of Ra online możesz zostać naukowcem, który wybrał się na poszukiwania legendarnej księgi. I to nie byle jakiej, bo księgi dzięki której osiągniesz prawdziwe bogactwo. Nic dziwnego, że ta maszyna jest obok Sizzling Hot online najpopularniejszym hot spotem na rynku gier hazardowych. To perełka wśród automatów do gry firmy Novomatic.

Poszukiwania księgi to jedna z kilku atrakcji jakie tu znajdziesz. Zacznijmy jednak od początku. Gra Book of Ra posiada 5 bębnów i 9 linii wygrywających. Naszym zadaniem jest zdobyć przynajmniej 3 takie same symbole (zaczynając od lewej strony).

Book of Ra deluxe

Symbole to m. in. liczby i litery, Faraon, Izyda, skarabeusz czy Indiana Jones. Z kolei symbol księgi to tzw. symbol “wild”, który zastępuje wszystkie inne symbole (z wyjątkiem symbolu “scatter”, jakim jest symbol bonusu). Pojawienie się księgi zwiększa Twoje szanse na wygraną, bowiem wystarczy ułożyć w jednej linii 2 takie same symbole i obok właśnie symbol “wild”.

Runda bonusowa

Za ułożenie w jednej grze 3 symboli księgi otrzymasz dodatkowo 10 gier premiowych (to darmowe kręcenia ze stawką i liczbą linii taką samą jak w poprzednim kręceniu). Gdy trafi Ci się gra bonusowa, podczas 10 kręceń otrzymasz losowo wybrany symbol, który gdy tylko pojawi się na ekranie przyniesie Ci większe wygrane. Gdy wygrasz symbol bonusowy może on bowiem rozprzestrzenić się na inne bębny, dzięki czemu możesz ułożyć różne kombinacje.

Book of Ra gra bonusowaNa maszynie Book of Ra online możesz skorzystać także z opcji gamble. Jeżeli ułożysz układ wygrywający możesz wziąć wygraną albo spróbować ją podwoić. Taką właśnie możliwość daje Ci “gamble”. Na ekranie zobaczysz zakryte karty, musisz wybrać jeden z kolorów (czarny lub czerwony), który Twoim zdaniem kryje się za tą kartą. Jeżeli odgadniesz podwoisz swoją wygraną, jeżeli Ci się to nie uda przepada cała Twoja wygrana z poprzedniego obrotu.

Dodajmy, że grę Book of Ra charakteryzuje też duży zakres stawek. Śmiało możemy zacząć od małych, a potem postawić trochę więcej.

Book of Ra deluxe

Linia wypłat w tabeli poniżej ma raz wartość 9 raz 10. Dziewięć linii dotyczy wersji Book of Ra classic, z kolei gra Book of Ra deluxe ma o jedna linię wypłat więcej. W wersji deluxe mamy też lepszą grafikę i bardziej intensywne kolory, dzięki czemu gra się znacznie przyjemniej.

Istnieje też wersja Book of Ra deluxe 6. Zamiast 5 bębnów mamy ich 6. Powoduje to, że kombinacje wygrywające rozkładają się nieco inaczej.

OprogramowanieNovomaticDarmowe kręceniaTak
Liczba bębnów5Opcja GambleTak
Linie wpłat10Mnożnik wygranejNie
Symbol WildTakGra bonusowaNie
Symbol ScatterNieJackpotNie
Auto-graTakKumulacja progresywnaNie

Gdzie grać w Book of Ra online

Gry Book of Ra nie znajdziemy w kasynach online. Można jednak pograć za darmo w jej odpowiedniki na platformie Jackpot.pl. Znajdziemy tam oczywiście maszynę Savanna Moon czy King of the Jungle i dodatkowo opcje z jackpotem. Twoim zadaniem jest otworzenie szkatułek egipskich królów. Uda Ci się to zrobić gdy zbierzesz pojawiające się na bębnach złote monety, które zapełnią skrzynię. Następnie rozpocznie się runda dodatkowa – musisz wybrać jedną z dwunastu złotych monet i ją obrócić. Pod monetą znajdzie się czerwony, biały, żółty lub niebieski klejnot. Gdy uda Ci się odkryć trzy klejnoty w tym samym kolorze wygrywasz jackpota!

Masz więc do wyboru kilka wariantów gier podobnych do Book of Ra online. Ale to nie wszystko – łącznie do gry za darmo jest ponad 100 automatów. Zamiast pieniędzy gra się tu na darmowe żetony, które dostaje się już na samym starcie i otrzymuje także podczas aktywności i oczywiście za wygrane na hot spotach. Oprócz maszyn online dostępna jest również sekcja kasyno, gdzie zagramy w najsłynniejsze gry karciane i stołowe.

Book of Ra
91 / 100 Ocena
Wypłacalność
Dostępność
Wygrane
Bonus

Book of Ra online
4.7 (93.91%) 23 votes