W tej grze nikt nie przegrywa. Dzięki 243 kombinacjom wygrywającym każde kręcenie daje zwycięstwo. To dzięki Alicji i jej zaczarowanym przedmiotom. Zagraj na tym automacie za darmo bez rejestracji. Kliknij w grę powyżej i przenieś się do magicznej krainy.

alice in wonderland onlineAlice in Wonderland online to 5 bębnowy automat, który daje nam aż 243 szanse na wygraną. Zachwyca też grafika. Tradycyjnie BF Games bardzo dużą wagę przyłożyło właśnie na efekty wizualne i dźwiękowe.

Oprócz Alicji w krainie czarów bębny zdobią postaci Szalonego Kapelusznika, białego królika, Kota Dziwaka z Cheshire, a także hipnotyzujące zegary, imbryk z kawą czy muffinki z tajemniczym kompotem. Mamy też litery i liczby, które wygrywają najczęściej, ale są też najmniej płatne. Symbol 9 i 10 da nam maksymalnie 200 monet, następne są litery J, K i Q, za które można zdobyć 300. Najlepiej płatna z tego grona jest litera A, oferuje bowiem 500 monet.

Wygrywające kombinacje rozpoczynają się na pierwszym bębnie po lewej (z wyłączeniem symbolu scatter) i biegną wzdłuż ostatniej szpuli po prawej. Wygrywa tylko najwyższa kombinacja jednego symbolu.

Zasady gry

 

alice in wonderland online tabelaGrę uatrakcyjniają tajemnicze symbole. Zegar jest symbolem wild i zastępuję wszystkie pozostałe symbole na bębnach za wyjątkiem symbolu scatter. Może pojawiać się on tylko na środkowych trzech bębnach, a na każdym z trzech środkowych walców może znajdować się tylko jeden symbol wild. Kombinacje z samymi symbolami wild nie mogą tworzyć wygranych. Jest on po to, by łącząc się z innymi symbolami utworzyć zwycięską linię. Symbol rozproszony, czyli scatter to w grze Alice in Wonderland online imbryk. Scatter może pojawić się na wszystkich pięciu bębnach, ale na każdym walcu tylko jeden. Trafienie trzech lub więcej symboli dzbanka uruchamia 10 darmowych spinów z dodatkowymi symbolami wild. Jeśli darmowe obroty zostaną ponownie uruchomione w rundzie bonusowej, gracz odblokuje 10 dodatkowych free spinów. Dodatkowo trzy środkowe bębny mogą wyświetlać do trzech symboli wild, w związku z czym możliwe jest trafienie 9 symboli wild podczas darmowych spinów.

alice in wonderland spinyKażdy postawiony zakład, który przyniesie nam wygrane można podwoić za pomocą opcji gamble. To rozgrywka typu 50:50. Mamy dwa kolory i jedną zakrytą kartę. Wybieramy czarny lub czerwony, w zależności od tego co naszym zdaniem znajduje się pod kartą. Jeżeli kolor będzie taki sam – wygrywamy, jeżeli przeciwny – przegrywamy.

Tajemniczości slotowi Alicja w krainie czarów dodaje także tło gry – tajemniczy las w pięknych kolorach różu i czerwieni, a na ich tle biały królik. Koniecznie trzeba też włączyć głos. Po ułożeniu kombinacji wygrywającej symbole nagle ożywają. Gdy kombinację ułożą zegary, te zaczynają tykać, słychać też odgłosy królika i miauczenie kota, a gdy na bębnach pojawią się trzy Alicje słyszymy głos wołający: Alice, Alice!

Oprogramowanie BF GamesDarmowe kręceniaTak
Liczba bębnów5Opcja gambleTak
Linie wypłat243Mnożnik wygranejTak
Symbol wildTakGra bonusowaTak
Symbol scatterTakJackpotNie
Auto-graTakKumulacja progresywnaNie

Jack and the Beanstalk online

Ciekawym automatem wideo opartym na angielskiej baśni jest także Jack and the Beanstalk, czyli Jaś i magiczna fasola.

Jack and the beanstalk onlineTu także możemy się przenieść do tajemniczej krainy, a to dzięki świetnej grafice i wyjątkowym postaciom w roli symboli. Mamy tu oczywiście Jasia i jego fasolkę, ale też konewkę do podlewania, siekierkę, kozę i skrzynię pełną skarbów. Usłyszymy też odgłosy natury – ćwierkanie ptaków i szelest liści.

Jack and the Beanstalk online to slot z 5 bębnami i 20 liniami wygrywającymi. Charakterystyczny w tej grze jest wędrujący symbol – walking wild, który zastępuje inne symbole, mnoży wygrane x3 i daje nam darmowe kręcenie, podczas którego przesuwa się o jeden bęben w lewo, zwiększając tym samym nasze szanse na wygraną. Minimum trzy symbole skrzynki, czyli słynny scatter aktywują 10 darmowych kręceń. Wygrane z rundy bonusowej również mnożone są x3.

Masę niespodzianek przyniesie też zebranie określonej liczby kluczy, które uruchamiają m. in. symbol expanding wild i stacked wild. Trzy symbole klucza zamieniają symbol walking wild w w dwie torby wypchane pieniędzmi. Sześć symboli klucza daje nam trzy symbole złotej kury, a zestaw dziewięciu kluczy zmienia symbol walking wild w złotą harfę.

Darmowe kasyno Game Twist

Gra w kasynie online nie jest w Polsce legalna, ale GameTwist to platforma, w której znajdziesz wszystko czego dusza zapragnie, tyle, że nie wygrasz prawdziwych pieniędzy. Dostępne są tu jednak zarówno automaty do gry (jest ich ponad 300), jak i gry stołowe i karciane, w tym poker, Ruletka i Blackjack. Pograją też fani zdrapek czy bingo.

Zarejestruj się przez nasz link na GameTwist, na sam początek otrzymasz 5000 darmowych twistów. Dostaniesz je także za aktywność, za wygrane i w ramach bonusów.

Alice in Wonderland
81 / 100 Ocena
Wypłacalność
Dostępność
Wygrane
Bonus

Alice in Wonderland online
4.5 (90.67%) 15 votes